15 квітня 2021 року участь у семінарі “Логістика: підводні камені й таємниці”

15 квітня 2021 року  участь у семінарі "Логістика: підводні камені й таємниці"

15 квітня 2021 року в рамках співробітництва з Українською Логістичною Асоціацією України і Національним авіаційним університетом (кафедра логістики) (м. Київ) професор кафедри менеджменту та публічного адміністрування Сумець Олександр Михайлович прийняв участь у семінарі «Логістика: підводні камені й таємниці (вебінар по управлінню запасами). Кількість учасників семінару перевищила 100 осіб. Спікерами семінару були практичні фахівці (Людмила Попок і Ксенія Валієва) відомих компаній, що функціонують на ринку України – компанія Террофуд і компанія Сі Джонс. Участь у семінарі надала можливість спілкування з практиками, що у загальному підсумку є елементом підвищення кваліфікації для викладачів, налагоджування контактів з роботодавцями, стейкхолдерами і проведення профорієнтаційної роботи серед учасників семінару.