Виховна робота 2021-2022

Cтуденти 2 курсу відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю міжгалузеве науково-виробниче підприємство “АРІС” ЛТД.  Товариство займається виготовленням упаковки для вітчизняних та зарубіжних виробників : «Щедро», «Рудь», «Лекорна», «Своя лінія» тощо.

На початку екскурсії пройшли інструктаж з техніки безпеки й охорони праці, потім познайомились із директором Титаренком Є.М., який розповів про історію компанії, політику щодо якості та схему процесів СУЯ. Продовжилась екскурсія виробництвом, яку особисто провів заступник директора з виробництва Гаркавий А.В. Також відбулась зустріч з головним технологом та контролером якості. На завершення здобувачі поспілкувались із заступником директора з якості В. О. Лебединцем та отримали інформацію про процеси СУЯ та відповіді на запитання, які цікавили студентів.

Slider

1 вересня 2021 року менеджери- першокурсники разом з куратором прийняли участь у грандіозному святковому святі, присвяченому студентам і школярам міста. Свято розпочалось з карнавалу різноманітних студентських та учнівських колективів міста, продовжилось святковою ходою та привітаннями від міського голови та голови  Ради Ректорів ВНЗ Харківського регіону. На завершення учасники мали можливість відвідати концерн українського зіркового гурту Kazka та побачити неперевершений фейерверк.

Slider