Виховна робота 2019-2020


5 травня 2020 року в рамках виховних заходів доц. Колядою  Т.А. було проведено лекцію-презентацію з використанням платформи Zoom на тему “Навчання та відпочинок : як знайти гармонію” для здобувачів вищої освіти, що навчаються на 1 курсі. 

Виховна робота 2019-2020


В рамках виховних заходів 17 квітня 2020 року доц. Глебова Н.В. та Ковальова В.І. підготували та презентували для здобувачів вищої освіти лекцію за темою «Боротьба з палінням – боротьба за здоров’я». Також, здобувачі вищої освіти були ознайомлені з наказом ректора університету № 22 від 06.02.2020 року «Про заборону палiння тютюнових виробiв та заходи з профiлактики ii вживання на об’єктах НФаУ». Захід було присвячено Всесвітньому дню охорони праці, який щорічно святкують 28 квітня.

Виховна робота 2019-2020


14 квітня 2020 року в рамках виховних заходів доцентом Колядою Т.А. з викристанням платформи Zoom було проведено лекцію-презентацію  для здобувачів вищої освіти 1 та 2 курсів  за темою “Адміністративна відповідальність за порушення правил карантину”.
Виховна робота 2019-2020

30 березня 2020 року в рамках плану виховних заходів було проведено лекцію з використанням платформи Zoom. Лекцію на тему “Спорт та здоровий спосіб життя” було організовано доц. Світличною К.С., та ст. викл. Озаровською А. В.
previous arrow
next arrow
Slider

10 березня 2020 року наші менеджери першокурсники разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали Харківську державну наукову бібліотеку імені В. Г. Короленка. Відбулось знайомство з історією виникнення та розвитком бібліотеки. Відвідали читальний зал, відділ літератури іноземними мовами, відділ технічної літератури, довідково-бібліографічний відділ, відділ «Україніка» імені Т.Г. Шевченка, комп’ютерний відділ, відділ періодичних видань. Під час екскурсії співробітники бібліотеки розповіли як стати читачем бібліотеки, про основні правила роботи з каталогами, про багатий
книжковий фонд, про можливості електронних зв’язків з іншими бібліотеками тощо.
Надзвичайно змістовна, цікава, пізнавальна та корисна екскурсія! Дякуємо співробітникам соціально-культурного відділу.
previous arrow
next arrow
Slider

24 лютого 2020 р. наші першокурсники-менеджери на цей раз відвідали спільне українсько-британське підприємство Ahmad Tea Ukraine. Виробництво, склади, лабораторії, музей та чаювання із печивом – все захопило і сподобалось. 
previous arrow
next arrow
Slider

Згідно плану лекцій щодо впровадження здорового способу життя на весняний семестр 2019-2020 н.р. 24 лютого 2020 р. доцент кафедри Зоідзе Діана Романівна провела лекцію-презентацію на тему «Здоровий спосіб життя – фундамент здоров’я».
previous arrow
next arrow
Slider

21 лютого 2020 року в рамках виховних заходів куратор 1 курсу МО доцент Коляда Т. А. разом із студентами переглянули та обговорили фільм присвячений експерименту «Теорії розбитих вікон». Цю теорію сформулювали ще у 1982 році Джеймс Квінн Вілсон та Джордж  Келлінг.
Вона полягає в тому, що недотримання людьми прийнятих норм поведінки провокують оточення теж забути про правила.
previous arrow
next arrow
Slider

19 лютого 2020 р. здобувачі вищої освіти 3-го курсу гр. МОб-17(4,0д)–01 разом з професором кафедри Сумець Олександром Михайловичем відвідали Церковно-історичний музей Української православної церкви Харківської єпархії, що географічно розташований на вулиці Університетській, 10. У музеї відбулося знайомство з історичними матеріалами Харківської єпархії, рідкісними книгами, експонатами й іконами ХІХ і ХХ століть. Після відвідання музею було також оглянуто територію Свято-Покровського монастиря.
previous arrow
next arrow
Slider

10 лютого 2020 року здобувачі вищої освіти 1 та 2 курсів, що навчаються за ОПП «Менеджмент» відвідали Церковно-історичний музей Харківської єпархії, що знаходиться на території Свято-Покровського монастиря.
Відбулось знайомство з рідкісними експонатами, пов’язаними з духовною спадщиною православної Слобожанщини.
previous arrow
next arrow
Slider

Чергове знайомство з історією міста Харкова та Слобожанщини для наших першокурсників відбулось 22 січня 2020 року.
Цього разу вони разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова – один з найбільших музеїв України, провідний культурний центр Слобожанщини.
Сьогодні до уваги відвідувачів представлено декілька експозицій: «Слобожани», «Велич подвигу народного 1939-1945», «Двічі присягу не дають (хроніки подій на Сході)» та інші.
Подорож історією харківщини видалася дуже цікавою та захопливою .
З найкращими емоціями продовжуємо навчальний процес.

previous arrow
next arrow
Slider


17.12.2019 року куратор 1 курсу доц. Коляда Т.А. провела бесіду з підопічною групою про попередження правопорушень та нещасних випадків під час Новорічних та Різдвяних свят.

Виховна робота 2019-2020


12 грудня 2019 р. проф. Сумець О.М. зі студентами університету відвідали виставку дизайнерів України, на якій демонструвалися витвори мистецтва, що здебільшого були присвячені історичним аспектам. Зокрема були продемонстровані зразки аристократів одягу 17-18 століть. На виставці також демонструвалися картини молодих художників-початківців – українських студентів, що присвячені природі рідного краю.

Виховна робота 2019-2020Виховна робота 2019-2020


В рамках виховних заходів  на кафедрі відбулось святкування чергової річниці прийняття Загальної декларації прав людини.
  Цього разу свої доповіді презентували здобувачі вищої освіти 2 курсу Цирюлик Ірина  «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та Коваленко Полина « Суфражизм або жіноче виборче право».
previous arrow
next arrow
Slider

В рамках виховних заходів  04.12.2019 року для здобувачів вищої освіти, що навчаються на 2 курсі за спеціальністю менеджмент було проведено тренінг «Права та обов’язки студента».

Виховна робота 2019-2020


21 листопада 2019 року здобувачі вищої освіти 1, 2 та 3 курсів та викладачі кафедри доц. Світлична К.С. та доц. Коляда Т.А. відвідали лекцію – презентацію, проведену кандидатом психологічних наук, доцентом, практикуючим психологом Плякою Л.В. Лекція «Моя професія – моє майбутнє» присвячена професії менеджер.
previous arrow
next arrow
Slider

Гарною традицією стало святкування Дня менеджера на кафедрі менеджменту і адміністрування.
 Найбільш активними учасниками заходу були студенти, які візуалізували та розповіли, що таке “Інноваційний університет” та хто такий “Сучасний менеджер”. І якщо 4й курс виявився більш досвідченим у питаннях сучасного менеджменту, то 1й курс креативно підійшов до зображення інноваційного сучасного університету.
 Не менш цікавими виявились підготовлені студентами відеоролики на тему: “Інтерв’ю з відомими топ-менеджерами”.
І на завершення команди позмагались у знанні історії управління. В конкурсі перемогли студенти 3-го і 1-го курсу та викладачі.

previous arrow
next arrow
Slider


31 жовтня 2019 року було проведено  два виховних заходи, присвячені підвищенню рівня загальної та правої культури студентів.
Відбулися збори студентів 1 курсу за участі куратора к.ю.н., доцента Коляди Т.А., де обговорювалась Пам’ятка про запобігання вчиненню адміністративних правопорушень студентами.
Також, було проведено публічний перегляд  фільму  «Права людини понад усе», за результатами якого відбулась жвава дискусія.

previous arrow
next arrow
Slider

16 жовтня 2019 року у НФаУ відбулась студентська конференція, присвячена виборам до органів студентського самоврядування. Студенти-менеджери відповідально поставились до цього заходу та висловили громадянську позицію.

previous arrow
next arrow
Slider

10 жовтня 2019 року студенти 1 курсу прийняли участь в організованому НФаУ заході. Відбулась лекція за участю лікаря – фтизіатра студентської лікарні № 20 на тему « Профілактика інфекційних і паразитарних захворювань».

previous arrow
next arrow
Slider

Зав. каф. професор Козирєва О.В. разом із менеджерами-магістрами прийняли участь у науково-практичному семінарі “Актуальні питання сучасної стандартизації та метрологічного забезпечення”, який проводився 10.10.2019 р. на кафедрі управління якістю НФаУ.

previous arrow
next arrow
Slider

Повернення до минулого! Здобувачі вищої освіти 1 курсу разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали єдиний в м. Харкові аптеку-музей, яка існує більше ста років (з 1877 року).

previous arrow
next arrow
Slider

7 жовтня 2019 року доцент Коляда Т.А. – куратор 1  курсу відвідала студентів, які мешкають у гуртожитку.
Проведена бесіда щодо  дотримання правил внутрішнього  розпорядку в студентських гуртожитках.
 
Виховна робота 2019-2020

5 жовтня 2019 року відбулось свято Футболу – матч між командами Металіст 1925 (Харків) та МФК Миколаїв (Миколаїв). Наші першокурсниці-менеджери найвідданіші вболівальниці команди Металіст 1925.

previous arrow
next arrow
Slider

В рамках виховних заходів 25 вересня 2019 року відбулось знайомство менеджерів–першокурсніків з історією НФаУ. Разом із куратором Колядою Т.А. студенти відвідали Музей історії НФаУ.

previous arrow
next arrow
Slider

19 вересня 2019 року в рамках виховних заходів здобувачі вищої освіти 1 курсу разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали музей при кафедрі українознавства та латинської мови.

previous arrow
next arrow
Slider

09.09.2019 рок викладачі кафедри Менеджменту і адміністрування разом із колегами та здобувачами вищої освіти 1, 2, 3 та 4 курсів разом вболівали за футбольну команду «Металіст 1925» під час матчу «Металіст – Минай».

previous arrow
next arrow
Slider

10.09.2019 року доц. Коляда Т.А. організувала для здобувачів вищої освіти 2 та 3 курсів перегляд та обговорення фільму «Розумник Вілл Хантінг». Це мотиваційна історія про те, як важливо боротися зі внутрішніми страхами і комплексами для того щоб змінитися, і наскільки при цьому важливо не знехтувати своїми талантами та унікальними здібностями.

Виховна робота 2019-2020
Print Friendly, PDF & Email