2019-2020 н.р.

14 листопада відбулося інтелектуально-творче змагання «Битва факультетів НФаУ». Учасники команди ФАКУЛЬТЕТУ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ показали себе найкреативнішою командою НФаУ. Так тримати!!!!

Slider

14.11.2019 р. зав. кафедрою професор Козирєва О.В. прийняла участь у засіданні наради-семінару з якості НФаУ. Учасникам семінару було презентовано оновлену науково-дослідну діяльність університету, її профіль, особливості та інноваційні підходи.

Slider

Команда “Дівчата з НФаУ”  увійшла до десятки переможців другого етапу  гри (економічний симулятор) “Життєвий капітал”.  Наші менеджери отримали цінний досвід і навички використання сучасних фінансових інструментів.

10.11.2019 р. триває другий етап Відкритого регіонального турніру  KharkivFinCup-2019. Команда “Дівчата з НФаУ” успішно демонструє свою обізнаність у фінансовій грамотності!

Команди студентів-менеджерів та економістів прийняли участь у першому етапі турніру KharkivFinCup-2019 “ФІнансова грамотність”. (Сайт “E-learning для банкірів”)
Бажаємо перемоги!

04 листопада 2019 р.  на кафедрі менеджменту і адміністрування святкувався День менеджера. Найбільш активними учасниками заходу були студенти, які візуалізували та розповіли, що таке “Інноваційний університет” та хто такий “Сучасний менеджер”. І якщо 4й курс виявився більш досвідченим у питаннях сучасного менеджменту, то 1й курс креативно підійшов до зображення інноваційного сучасного університету.
Не менш цікавими виявились підготовлені студентами відеоролики на тему: “Інтерв’ю з відомими топ-менеджерами”. І на завершення команди позмагались у знанні історії управління. В конкурсі перемогли студенти 3-го і 1-го курсу та викладачі.

Slider

Першого листопада 2019 року у м. Києві відбулися загальні збори Галузевих експертних рад Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти. На цих зборах представником від кафедри менеджменту і адміністрування був Сумець Олександр Михайлович. Цікавою інформацією, що була подана на зборах стало питання «Функціональні засади роботи галузевих експертних рад».
Цього ж дня професор Сумець О.М. прийняв участь у першому засіданні галузевої експертної ради № 27 «Транспорт».

Slider

01 листопада 2019 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування НФаУ відбулась VІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку», в якій взяли участь понад 100 представників провідних ЗВО та науково-дослідних інститутів України, представників практичного менеджменту з України (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Мелітополь, Одеса, Вінниця, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Суми, Рівне, Полтава), та країн ближнього зарубіжжя (Республіка Білорусь – Новополоцьк, Гомель, Мінськ, Польща – Катовице).

Slider

24.10.2019 р. в Києві відбулася науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування на сучасному етапі державотворення». Зав. каф. професор Козирєва О.В. виступила з доповіддю та прийняла активну участь у обговоренні актуальних питань у межах дискусійної платформи «Публічне управління для забезпечення сталого розвитку України».

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Зав. кафедрою професор Козирєва О.В. прийняла участь в якості члена програмного комітету  у VI Міжнародній науково-практичній конференції «СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ» (конференція SMTESM 2019 (Web of Science)), яка відбулася 4 жовтня на базі кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці та кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету.

Slider

26 та 27 вересня 2019 р. зав. каф. професор Козирєва О.В. та доц. кафедри Страпчук С.І. прийняли участь у тренінгу  для експертів з акредитації освітніх програм, ініціатор тренінгу –  Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти, метою якого є підготовка висококваліфікованих експертів із забезпечення незалежної ефективної оцінки з урахуванням інтересів ЗВО та їх стейкхолдерів. Одним із тренерів даного заходу виступала доц. кафедри Миколенко Олена Петрівна.