Профорієнтаційна робота 2019-2020

31.10.2019 року кафедра Менеджменту та адміністрування прийняла участь у роботі профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ – осінь 2019 «Фармація – наука про ліки і не тільки!» Співробітниками кафедри було запрошено учнів закладів загальної середньої освіти та проведено для них практичне заняття на тему «Мистецтво переконувати». Зустріч виявилась цікавою та корисною.

2 листопада 2019 року в НФаУ відбувся День  відкритих дверей. Викладачі кафедри «Менеджменту і адміністрування» прийняли участь у заході. Майбутнім абітурієнтам була надана інформація за освітньою програмою «Менеджмент» та описано  конкурентні переваги навчання у НФаУ.

previous arrow
next arrow

Slider

24 жовтня 2019 року доц. Коляда Т. А. відвідала Харківську гімназію 13 та провела бесіду зі школярами випускних класів.

23.10.2019 р. к.е.н., доц. Ковальовою В. І. була проведена профорієнтаційна робота у Харківській загальноосвітній школі I – III ступенів №165 Харківської міської ради Харківської області. Майбутнім абітурієнтам була надана інформація за спеціальністю 073 Менеджмент. Були обговорені конкурентні переваги навчання у НфаУ, а також строки прийому документів та строки навчання. Також був підписан договір про творчу співпрацю з Національним фармацевтичним університетом.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

22.10.2019 викладач кафедри менеджменту та адміністрування Озаровська А.В. відвідала Харківський автотранспортний коледж з профорієнтаційною роботою. Майбутнім абітурієнтам була надана інформація про переваги навчання в НФаУ, широкий спектр спеціальностей, гарні гуртожитки, було роздано буклети з інформацією про умови вступу до університету та усіх присутніх запрошено на день відкритих дверей. Майбутні абітурієнти проявили зацікавленість до нашого університету і задавали багато питань, щодо особливостей вступу та навчання.

previous arrow
next arrow

Slider

17.10.2019 р. доц. Зоідзе Д. Р. відвідала з профорієнтаційним дорученням ЗОШ №42 м. Харкова. В ході візиту з адміністрацією школи був підписаний договір про творчу співпрацю та проведена профорієнтаційна бесіда з учнями 11-А класу.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

28 вересня 2019 року в НФаУ відбувся традиційний День відкритих дверей. Викладачі кафедри менеджементу і адміністрування взяли учать у цьому заході, спілкувалися з абітурієнтами, відповідали на питання та розповідали про особливості освітнього процесу.

previous arrow
next arrow

Slider
Print Friendly