Профорієнтаційна робота 2019-2020

11 червня 2020 року кафедрою менеджменту і адміністрування проведено чергову Zoom конференцію в рамках “Дня магістра online”. Професор Козирєва О.В. розповіла про особливості різних освітніх програм кафедри, ознайомила майбутніх студентів із перевагами навчання у Національному фармацевтичному університеті.
Про строки та особливості вступної кампанії 2020 року аудиторії розповіла доцент Миколенко О.П.
Майбутні студенти цікавились особливостями навчального процесу, перспективами роботи за спеціальністями.

Профорієнтаційна робота 2019-2020 Профорієнтаційна робота 2019-2020


12.02.2020 р. викладачі кафедри менеджменту і адміністрування професор Сумець О.М. і доцент Зоідзе Д. Р. відповідно до плану профорієнтаційної роботи зустрілися зі студентами медико-фармацевтичного факультету заочного відділення спеціальності “Фармація”. У ході зустрічі студентам була надана грунтовна інформація про освітньо-професійні програми магістерського рівня підготовки “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”. Всі студенти отримали рекламні матеріали і були запрошені на навчання за вказаними освітньо-професійними програмами.

Профорієнтаційна робота 2019-2020


11.02.2020 р. у межах профорієнтаційної роботи була проведена зустріч зі студентами спеціальності “Фармація” заочного відділення. Доценти кафедри менеджменту і адміністрування Ковальова В.І. і Озаровська А.В. ознайомили студентів з умовами та термінами вступу за освітньо-професійними програмами  другого магістерського рівня кафедри менеджменту і адміністрування. 

Профорієнтаційна робота 2019-2020

08.02.2020 р. було проведено профорієнтаційний захід.  Викладачі кафедри менеджменту і адміністрування Світлична К.С. і Шуть О.Ю. ознайомили студентів заочного відділення спеціальності “Фармація” про освітньо-професійні програми  другого магістерського рівня. Роздали рекламні ліфлети і розповіли про перспективи і конкурентні переваги отримання магістерського диплому з менеджменту.

Профорієнтаційна робота 2019-2020Профорієнтаційна робота 2019-2020

7 лютого проф. Сумець О. М. відвідав Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ  ступенів № 153 Харківської міської ради Харківської області. Школярі старших класів були запрошені на день відкритих дверей в НФаУ, який заплановано на 8 лютого.

 


 

07.02.2020 доценти кафедри Зоідзе Д.Р. і Озаровська А.В. у межах профорієнтаціної роботи зустрілися зі студентами медико-фармацевтичного факультету для ознайомлення про перспективи навчання за освітньо-професійними програми кафедри “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

Профорієнтаційна робота 2019-2020


06.02.2020 до кафедри менеджменту і адміністрування завітали студенти Харьківського державного автотранспортного коледжу спеціальності “Бухгалтерський облік”. Майбутнім абітурієнтам  було надано змістовну інформацію про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Адміністративний менеджмент”  та “Менеджмент організацій і адміністрування”. Доценти кафедри провели бізнес-гру, що дозволило ближче познайомитись із специфікою діяльності менеджера. 

Профорієнтаційна робота 2019-2020


06 лютого 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед здобувачів вищої освіти спеціальності “Фармація”.  Доценти кафедри Ковальова В.І. і Озаровська А.В. розповіли про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

Профорієнтаційна робота 2019-2020

05.02.2020 р. було проведено профорієнтаційний захід для спеціальності “Фармація”. Доценти кафедри менеджменту і адміністрування Коляда Т.А. і Глєбова Н.В. ознайомили студентів заочного відділення спеціальності “Фармація” про освітньо-професійні програми  другого магістерського рівня. Роздали рекламні ліфлети і розповіли про перспективи і конкурентні переваги отримання магістерського диплому з менеджменту.

Профорієнтаційна робота 2019-2020


4 лютого 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед студентів спеціальності “Фармація”. Зав кафедрою проф. Козирєва О.В. розповіла про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами  “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

Профорієнтаційна робота 2019-2020

03.02.2020 зав. кафедрою проф. Козирєва О.В. у межах профорієнтаціної роботи зустрілася з інтернами медико-фармацевтичного факультету для ознайомлення про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами кафедри “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

Профорієнтаційна робота 2019-2020
 

01 лютого 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед здобувачів вищої освіти спеціальності “Фармація”.  Доц. Ковальова В.І. розповіла про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Адміністративний менеджмент”» та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

Профорієнтаційна робота 2019-2020


31.01.2020 р. було проведено профорієнтаційний захід для спеціальності “Фармація”. Доцентом кафедри Ковальовою В.І. була надана інформація про освітні напрямки кафедри другого магістерського рівня.

Профорієнтаційна робота 2019-2020


28 січня 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед здобувачів третього рівня вищої освіти за напрямом Фармація (PhD). Зав кафедрою проф. Козирєва О.В. розповіла про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

Профорієнтаційна робота 2019-2020


Профорієнтаційна робота 2019-2020

27 січня проф. Сумець О.М. відвідав Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 54 Харківської міської ради Харківської області для запрошення школярів на день відкритих дверей в НФаУ, який заплановано на 8 лютого.

 

 

 


23.01.2020 в рамках профорієнтаційної роботи, кафедрою менеджменту та адміністрування проведено зустріч із учнями 11-го класу 162 школи міста Харкова. Проф. Козирєва О.В. провела бесіду щодо перспектив та переваг навчання за напрямком “Менеджмент” у НФаУ, відповіла на питання майбутніх студентів. Доц. Миколенко О.П. зацікавила школярів діловою грою з управління бізнесом. Це дало змогу майбутнім абітурієнтам краще зрозуміти особливості професії.
Задоволені спілкувнням, у гарному настрої викладачі та учні школи домовились зустрітися ще.

Профорієнтаційна робота 2019-2020

 


19.12.2019 доцент кафедри менеджменту та адміністрування Світлична К.С. відвідала ХАРКІВСЬКУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 162. Школярів 11-го класу було ознайомлено з сутністю професії менеджера і перевагами навчання у Національному фармацевтичному університеті. Була надана інформація щодо умов і термінів вступу.

previous arrow
next arrow
Slider

14 грудня кафедра менеджменту і адміністрування прийняла участь у Дні відкритих дверей. Як завжди, було багато абітурієнтів і їх батьків.

previous arrow
next arrow
Slider

Профорієнтаційна робота 2019-202014 грудня 2019 р. професор Сумець О.М. відвідав медичний заклад м. Харкова. Працівників закладу ознайомив з новою освітньою програмою «Менеджмент клінічних досліджень», що започаткована в університеті в 2019 р., розповів про родзинки програми та наявні можливості працевлаштування після її закінчення і отримання диплому державного зразка.

 


31.10.2019 року кафедра Менеджменту та адміністрування прийняла участь у роботі профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ – осінь 2019 «Фармація – наука про ліки і не тільки!» Співробітниками кафедри було запрошено учнів закладів загальної середньої освіти та проведено для них практичне заняття на тему «Мистецтво переконувати». Зустріч виявилась цікавою та корисною.Профорієнтаційна робота 2019-2020


24 жовтня 2019 року доц. Коляда Т. А. відвідала Харківську гімназію 13 та провела бесіду зі школярами випускних класів.

Профорієнтаційна робота 2019-2020

23.10.2019 р. к.е.н., доц. Ковальовою В. І. була проведена профорієнтаційна робота у Харківській загальноосвітній школі I – III ступенів №165 Харківської міської ради Харківської області. Майбутнім абітурієнтам була надана інформація за спеціальністю 073 Менеджмент. Були обговорені конкурентні переваги навчання у НфаУ, а також строки прийому документів та строки навчання. Також був підписан договір про творчу співпрацю з Національним фармацевтичним університетом.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

17.10.2019 р. доц. Зоідзе Д. Р. відвідала з профорієнтаційним дорученням ЗОШ №42 м. Харкова. В ході візиту з адміністрацією школи був підписаний договір про творчу співпрацю та проведена профорієнтаційна бесіда з учнями 11-А класу.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

28 вересня 2019 року в НФаУ відбувся традиційний День відкритих дверей. Викладачі кафедри менеджементу і адміністрування взяли учать у цьому заході, спілкувалися з абітурієнтами, відповідали на питання та розповідали про особливості освітнього процесу.

previous arrow
next arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email