Виховна робота 2020-2021

План
організаційно-виховної роботи зі здобувачами вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Менеджмент організацій»  і «Адміністративний менеджмент» на 2020- 2021 н.р.


5 жовтня 2020 року студенти 1-го, 2-го та 3-го курсів спеціальності «Менеджмент» разом з проф. Козирєвою Оленою Вадимівною відвідали незвичайне місце для відпочину – кафе з єнотами !
Це була не просто екскурсія, а практичне заняття в рамках вивчення дисциплін «Вступ до фаху» та «Організація підприємницької діяльності».
Студенти дізналися як виникла така цікава підприємницька ідея, які складнощі та перспективи подібного бізнесу, якими навиками та знаннями повинен володіти менеджер, щоб досягти успіху у справі.
Зацікавлені, задоволені та натхненні майбутні менеджери одразу почали обговорювати власні ідеї для бізнесу.

previous arrow
next arrow

Slider

25.09.2020 року в умовах карантину збори групи на свіжому повітрі провела куратор 2 курсу доц. Коляда Т.А. Цього разу було відвідано найстаріший серед скверів і парків – Міський сад імені Шевченка. Також, завітали на центральну площу місця – побачити оновлений сквер та найбільший сухий фонтан в Україні.

previous arrow
next arrow

Slider

24.09.2020 р. в рамках виховних заходів студенти 2 курсу спеціальності Менеджмент організацій разом із куратором Колядою Т.А. відвідали інформаційно-виставковий центр «Бузок» де проходила персональна виставка живопису Ольги Куциної.  

previous arrow
next arrow

Slider


10 вересня 2020 року куратором 2 курсу Колядою Т.А. було проведено бесіду з питань профілактики COVID -2019 та щоденних  профілактичних дій під час перебування в навчальних аудиторіях, в гуртожитку та громадському транспорті.

Slider
Print Friendly, PDF & Email