Профорієнтаційна робота 2020-2021

 


16 січня 2021 року з використанням платформи Zoom відбувся День відкритих дверей НФаУ. Викладачі кафедри «Менеджменту та публічного адміністрування» Миколенко О.П. та Ковальова В.І. прийняли участь у заході. Майбутнім абітурієнтам була надана інформація за спеціальністю 073 Менеджмент.


18.12.2020 р. доц. Ковальовою В. І. та доц. Світличною К. С. була проведена профорієнтаційна робота для спеціальності «Технологія парфурмерно-косметичних засобів». Була надана інформація про освітні програми кафедри другого магістерського рівня.


11.12.2020 р. доц. Ковальовою В.І. була проведена профорієнтаційна робота для студентів спеціальності «Клінична фармація» НФаУ. Була надана інформація про освітні програми кафедри «Менеджменту та публічного адміністрування» другого магістерського рівня, їх переваги, строки та вартість навчання.


04.12.2020 р. доц. Ковальовою В.І. та доц. Світличною К.С. була проведена профорієнтаційна робота для спеціальності «Фармація» НФаУ. Була надана інформація про освітні програми кафедри «Менеджменту та публічного адміністрування» другого магістерського рівня, їх переваги, строки та вартість навчання.

previous arrow
next arrow

Slider

03.12.2020 р. доц. Миколенко О.П. та доц. Ковальовою В.І. була проведена профорієнтаційна робота для спеціальності «Фармація». Була надана інформація про освітні програми кафедри другого магістерського рівня.

previous arrow
next arrow

Slider

18.11.2020 р. доц. Ковальовою В.І. у рамках лекцій, які пропонують кафедри НФаУ закладам середньої освіти з використанням платформи Zoom, була проведена профорієнтаційна робота у Харківській загальноосвітній школі I – III ступенів №68 Харківської міської ради Харківської області. Лекція проводилась за темою «Менеджмент та лідерство». Майбутнім абітурієнтам була також надана інформація за спеціальністю 073 Менеджмент та були оговорені конкурентні переваги навчання у НфаУ, а також вартість та строки навчання.


Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Фото-768x1024.jpg23 вересня цього року викладач кафедри менеджменту та публічного адміністрування Сумець Олександр Михайлович відвідав школу № 153 із запрошенням старшокласників до навчання на підготовчих курсах з підготовки до зовнішнього незалежного тестування 2021. Довів до відома зацікавлених осіб про організацію в Національному фармацевтичному університеті PHARM hub для школярів м. Харкова. На фото Сумець О.М. із вчителем 153-тої школи.

Print Friendly, PDF & Email