2020-2021 н.р.

27.10.2020 року на кафедрі відбулася наукова  нарада “Нові правила управління безпекою при роботі з тваринами згідно наказу МСПУ від 28.09.2018 р. № 1240”.
Було розглянуто актуальні законодавчі та нормативні акти, зокремаНПАОП 01.0-1.02-18  Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві.

previous arrow
next arrow

Slider

19.10.2020 року на кафедрі відбувся науковий міжвузівський семінар «Трансформація навчального процесу в умовах пандемії».  Програма семінару.

Доповідали на гостру та актуальну тему щодо трансформації навчального процесу в умовах пандемії професори, доценти та викладачі Національного фармацевтичного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Розпочала семінар проф. Козирєва О.В. та ознайомила учасників із досвідом використання сучасних інструментів освіти на кафедрі менеджменту та публічного адміністрування. Проф. Новікова М.М. доповідала стосовно досвіду захисту кваліфікаційних робіт у дистанційному режимі. Про розвиток української освіти в рамках входження до європейського освітнього простору розповідала проф. Гавкалова Н.Л. 
Цікавими та корисними з точки зору перейняття педагогічного досвіду були всі доповіді та виступи.
В процесі обговорення результатів семінару учасники дійшли висновку, що дистанційні технології та інноваційні інструменти навчання в будь-якому разі будуть інтегруватися в навчальний процес та поступово видозмінювати його.
Тому актуальним для педагогічних працівників залишається постійне підвищення кваліфікації, набуття нових навичок, знань та компетенцій.
Навчаємо студентів та навчаємося самі – резюмували учасники семінару!

previous arrow
next arrow

Slider

5 жовтня 2020 року студенти 1-го, 2-го та 3-го курсів спеціальності «Менеджмент» разом з проф. Козирєвою Оленою Вадимівною відвідали незвичайне місце для відпочину – кафе з єнотами !

Це була не просто екскурсія, а практичне заняття в рамках вивчення дисциплін «Вступ до фаху» та «Організація підприємницької діяльності». Студенти дізналися як виникла така цікава підприємницька ідея, які складнощі та перспективи подібного бізнесу, якими навиками та знаннями повинен володіти менеджер, щоб досягти успіху у справі. Зацікавлені, задоволені та натхненні майбутні менеджери одразу почали обговорювати власні ідеї для бізнесу.

previous arrow
next arrow

Slider

Святкуємо перемогу у рейтингу кафедр Національного фармацевтичного університету!  Цього року кафедра менеджменту та публічного адміністрування зайняла 2 місце!
Щиро вдячні всьому колективу за наполеглеву працю, завзяття, активність та оптимізм!       Не зупиняємося на досягнутому та упевнено прямуємо в новий навчальний рік!

Print Friendly, PDF & Email