Профорієнтаційна робота 2019-2020

11 червня 2020 року кафедрою менеджменту і адміністрування проведено чергову Zoom конференцію в рамках “Дня магістра online”. Професор Козирєва О.В. розповіла про особливості різних освітніх програм кафедри, ознайомила майбутніх студентів із перевагами навчання у Національному фармацевтичному університеті.
Про строки та особливості вступної кампанії 2020 року аудиторії розповіла доцент Миколенко О.П.
Майбутні студенти цікавились особливостями навчального процесу, перспективами роботи за спеціальністями.


12.02.2020 р. викладачі кафедри менеджменту і адміністрування професор Сумець О.М. і доцент Зоідзе Д. Р. відповідно до плану профорієнтаційної роботи зустрілися зі студентами медико-фармацевтичного факультету заочного відділення спеціальності “Фармація”. У ході зустрічі студентам була надана грунтовна інформація про освітньо-професійні програми магістерського рівня підготовки “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”. Всі студенти отримали рекламні матеріали і були запрошені на навчання за вказаними освітньо-професійними програмами.


11.02.2020 р. у межах профорієнтаційної роботи була проведена зустріч зі студентами спеціальності “Фармація” заочного відділення. Доценти кафедри менеджменту і адміністрування Ковальова В.І. і Озаровська А.В. ознайомили студентів з умовами та термінами вступу за освітньо-професійними програмами  другого магістерського рівня кафедри менеджменту і адміністрування. 


08.02.2020 р. було проведено профорієнтаційний захід.  Викладачі кафедри менеджменту і адміністрування Світлична К.С. і Шуть О.Ю. ознайомили студентів заочного відділення спеціальності “Фармація” про освітньо-професійні програми  другого магістерського рівня. Роздали рекламні ліфлети і розповіли про перспективи і конкурентні переваги отримання магістерського диплому з менеджменту.7 лютого проф. Сумець О. М. відвідав Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ  ступенів № 153 Харківської міської ради Харківської області. Школярі старших класів були запрошені на день відкритих дверей в НФаУ, який заплановано на 8 лютого.

 


 

07.02.2020 доценти кафедри Зоідзе Д.Р. і Озаровська А.В. у межах профорієнтаціної роботи зустрілися зі студентами медико-фармацевтичного факультету для ознайомлення про перспективи навчання за освітньо-професійними програми кафедри “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.


06.02.2020 до кафедри менеджменту і адміністрування завітали студенти Харьківського державного автотранспортного коледжу спеціальності “Бухгалтерський облік”. Майбутнім абітурієнтам  було надано змістовну інформацію про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Адміністративний менеджмент”  та “Менеджмент організацій і адміністрування”. Доценти кафедри провели бізнес-гру, що дозволило ближче познайомитись із специфікою діяльності менеджера. 


06 лютого 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед здобувачів вищої освіти спеціальності “Фармація”.  Доценти кафедри Ковальова В.І. і Озаровська А.В. розповіли про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.


05.02.2020 р. було проведено профорієнтаційний захід для спеціальності “Фармація”. Доценти кафедри менеджменту і адміністрування Коляда Т.А. і Глєбова Н.В. ознайомили студентів заочного відділення спеціальності “Фармація” про освітньо-професійні програми  другого магістерського рівня. Роздали рекламні ліфлети і розповіли про перспективи і конкурентні переваги отримання магістерського диплому з менеджменту.


4 лютого 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед студентів спеціальності “Фармація”. Зав кафедрою проф. Козирєва О.В. розповіла про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами  “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.


03.02.2020 зав. кафедрою проф. Козирєва О.В. у межах профорієнтаціної роботи зустрілася з інтернами медико-фармацевтичного факультету для ознайомлення про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами кафедри “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.

 

01 лютого 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед здобувачів вищої освіти спеціальності “Фармація”.  Доц. Ковальова В.І. розповіла про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Адміністративний менеджмент”» та “Менеджмент організацій і адміністрування”.


31.01.2020 р. було проведено профорієнтаційний захід для спеціальності “Фармація”. Доцентом кафедри Ковальовою В.І. була надана інформація про освітні напрямки кафедри другого магістерського рівня.


28 січня 2020 р. кафедрою менеджменту і адміністрування було проведено профорієнтаційний захід серед здобувачів третього рівня вищої освіти за напрямом Фармація (PhD). Зав кафедрою проф. Козирєва О.В. розповіла про перспективи навчання за освітньо-професійними програмами “Менеджмент клінічних досліджень” та “Менеджмент організацій і адміністрування”.


27 січня проф. Сумець О.М. відвідав Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 54 Харківської міської ради Харківської області для запрошення школярів на день відкритих дверей в НФаУ, який заплановано на 8 лютого.

 

 

 


23.01.2020 в рамках профорієнтаційної роботи, кафедрою менеджменту та адміністрування проведено зустріч із учнями 11-го класу 162 школи міста Харкова. Проф. Козирєва О.В. провела бесіду щодо перспектив та переваг навчання за напрямком “Менеджмент” у НФаУ, відповіла на питання майбутніх студентів. Доц. Миколенко О.П. зацікавила школярів діловою грою з управління бізнесом. Це дало змогу майбутнім абітурієнтам краще зрозуміти особливості професії.
Задоволені спілкувнням, у гарному настрої викладачі та учні школи домовились зустрітися ще.

 


19.12.2019 доцент кафедри менеджменту та адміністрування Світлична К.С. відвідала ХАРКІВСЬКУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 162. Школярів 11-го класу було ознайомлено з сутністю професії менеджера і перевагами навчання у Національному фармацевтичному університеті. Була надана інформація щодо умов і термінів вступу.

previous arrow
next arrow

Slider

14 грудня кафедра менеджменту і адміністрування прийняла участь у Дні відкритих дверей. Як завжди, було багато абітурієнтів і їх батьків.

previous arrow
next arrow

Slider

14 грудня 2019 р. професор Сумець О.М. відвідав медичний заклад м. Харкова. Працівників закладу ознайомив з новою освітньою програмою «Менеджмент клінічних досліджень», що започаткована в університеті в 2019 р., розповів про родзинки програми та наявні можливості працевлаштування після її закінчення і отримання диплому державного зразка.

 


31.10.2019 року кафедра Менеджменту та адміністрування прийняла участь у роботі профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ – осінь 2019 «Фармація – наука про ліки і не тільки!» Співробітниками кафедри було запрошено учнів закладів загальної середньої освіти та проведено для них практичне заняття на тему «Мистецтво переконувати». Зустріч виявилась цікавою та корисною.


24 жовтня 2019 року доц. Коляда Т. А. відвідала Харківську гімназію 13 та провела бесіду зі школярами випускних класів.


23.10.2019 р. к.е.н., доц. Ковальовою В. І. була проведена профорієнтаційна робота у Харківській загальноосвітній школі I – III ступенів №165 Харківської міської ради Харківської області. Майбутнім абітурієнтам була надана інформація за спеціальністю 073 Менеджмент. Були обговорені конкурентні переваги навчання у НфаУ, а також строки прийому документів та строки навчання. Також був підписан договір про творчу співпрацю з Національним фармацевтичним університетом.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

17.10.2019 р. доц. Зоідзе Д. Р. відвідала з профорієнтаційним дорученням ЗОШ №42 м. Харкова. В ході візиту з адміністрацією школи був підписаний договір про творчу співпрацю та проведена профорієнтаційна бесіда з учнями 11-А класу.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

28 вересня 2019 року в НФаУ відбувся традиційний День відкритих дверей. Викладачі кафедри менеджементу і адміністрування взяли учать у цьому заході, спілкувалися з абітурієнтами, відповідали на питання та розповідали про особливості освітнього процесу.

previous arrow
next arrow

Slider
Print Friendly, PDF & Email