29.04.2021 р. кафедрою було організовано проведення секції «Менеджмент охорони здоров’я» у рамках І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

29.04.2021 р. кафедрою менеджменту та публічного адміністрування було організовано проведення секції «Менеджмент охорони здоров’я» у рамках І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE», яка започаткована до 100-річчя Національного фармацевтичного університету і спрямована на підтримку та заохочення студентів-молодих науковців університету, підвищення ролі студентського наукового товариства (СНТ) у вихованні навичок самостійної наукової роботи; посилення мотивації студентів до створення якісної науково-технічної продукції тощо. Члени СНТ кафедри презентували
результати своїх наукових досліджень.

Учасники секції

Вікторівна
к.е.н., доц. Шуть
Оксана Юріївна