26 травня 2021 року проведено онлайн зустріч із обговорення освітніх програм

26.05.2021 року кафедрою менеджменту та публічного адміністрування проведено онлайн зустріч із обговорення освітніх програм “Адміністративний менеджмент”, “Менеджмент організацій та адміністрування” та “Менеджмент клінічних досліджень”.
Розпочали зум-конференцію розробники Стандартів вищої освіти України. Із галузі знань 28 “Публічне управління та адміністрування”  Монастирський Григорій Леонардович.
Із галузі знань 07 “Управління та адміністрування” Лепейко Тетяна Іванівна.
 Ключовим моментом зустрічі стало залучення до обговорення провідних фахівців-практиків управлінської діяльності. Тобто саме тих, до кого йдуть працювати наші випускники. Адже їх думка щодо удосконалення освітніх програм має  визначальне значення для подальшої успішної кар’єри наших здобувачів вищої освіти
Червоною лінією обговорення пройшла необхідність оволодіння студентами англійською мовою, комунікаційними навичками, інформаційними технологіями, статистичними методами аналізу даних.
Дуже приємним та теплим моментом зустрічі стали виступи випускників освітніх програм кафедри. Окрім зауважень та побажань щодо освітніх програм, за якими вони навчалися, колишні студенти разом з  викладачами поділилися спогадами про студентське життя.
Наприкінці зустрічі слово мали студенти, що навчаються зараз. Вони також поділилися своїми думками та мали можливість поставити питання.
Підсумовуючи результати круглого столу, учасники відзначили необхідність та важливість  проведення таких заходів.

Наприкінці зустрічі, вже традиційно, всі побажали одне одному зустрітися оффлайн.

26 травня 2021 року проведено онлайн зустріч із обговорення освітніх програм