18 грудня 2020 року відбувся Науковий міжвузівський семінар «Академічна доброчесність: світові практики та український досвід»

18 грудня 2020 року на кафедрі менеджменту та публічного адміністрування відбувся Науковий міжвузівський семінар «Академічна доброчесність: світові практики та український досвід». Цього разу географія семінару була дуже широкою – Харків, Київ, Тернопіль, Кременчук та ін. 

Відкрила семінар із вітальною промовлю Владимирова І. М. – проректор з науково-педагогічної роботи НФаУ. У своїй доповіді Інна Миколаївна зупинилась на практичному вимірі академічної доброчесності.
Алькема В.Г. у своєму виступі наголосив на необхідності розробки механізмів практичного впровадження академічної доброчесності.
Велику цікавість викликала доповідь Монастирського Г.Л., який ділився власним досвідом з цього приводу.
Також були заслухані доповіді Волкової А. В., Орлової Н.С., Цимбалістової О.А., Сумця А.М., Ковальової В.І. та ін.
Актуальними та змістовними були доповіді усіх учасників семінару.
Підбиваючи підсумки, доповідачі та учасники підсумували: при існуванні достатніх розробок щодо академічної доброчесності, залишається багато питань, які потребують розгляду та опрацювання. Тож вирішили обов’язково ще зібратися на наукову нараду з цих питань.

18 грудня 2020 року відбувся Науковий міжвузівський семінар «Академічна доброчесність: світові практики та український досвід»
Print Friendly, PDF & Email