17 березня 2021 року кафедра прийняла участь у роботі Всеукраїнської конференції «Трансформаційні процеси в підготовці сучасного медичного та фармацевтичного працівника»

Кафедра менеджменту та публічного адміністрування досить активно працює на розширенням наукових зв’язків з вітчизняними вишами. Нещодавно було встановлено зв’язок з Рівненською медичною академією. І вже 17 березня 2021 року кафедра отримала вагомий результат від такого співробітництва.
Завідувачка кафедри менеджменту та публічного адміністрування проф. Козирєва О.В. і проф. Сумець О.М. прийняли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Internet-конференції «Трансформаційні процеси в підготовці сучасного медичного та фармацевтичного працівника», яка відбулася в м. Рівне на базі Рівненської медичної академії. Проф. Козирєва О.В. виступила з доповіддю «Актуальні аспекти менеджмент-освіти в підготовці сучасного працівника в галузі охорони здоров’я в Україні».

Проф. Сумець О.М. виступив з доповіддю «Розвиток професійних компетенцій фахівців сфери охорони здоров’я». Матеріал, який було презентовано професорами кафедри Козирєвою О.В. і Сумцем О.М., був присвячений науковим результатам, що стосувалися розвитку нової і разом з тим унікальної освітньо-професійної програми «Менеджмент клінічних досліджень».
Співробітництво між Національним фармацевтичним університом і Рівненською медичною академією отримало потужний старт. Кафедра сподівається на активну творчу співпрацю, обмін науковою і методичною літературою тощо.

17 березня 2021 року кафедра прийняла участь у роботі Всеукраїнської  конференції «Трансформаційні процеси в підготовці сучасного медичного та фармацевтичного працівника»