Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

У Київському національному університеті технологій та дизайну підвели підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності». У конкурсі взяли участь понад 100 студентів-авторів з усієї України, які презентували близько 80 наукових робіт. Підсумкова науково-практична конференція відбулася онлайн 20 квітня 2021 року.
Студентка спеціальності «Менеджмент» факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Національного фармацевтичного університету за результатами конкурсу виборола третє місце й отримала диплом ІIІ ступеня. Науковий керівник – к.е.н., доцент Ковальова Вікторія Іванівна.
Вітаємо Федосову Карину та її наукового керівника з перемогою, бажаємо нових здобутків, творчого ентузіазму і натхнення!