Працевлаштування

images

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ


Швейцарія: оплачуване стажування в CERN для студентів

Що: короткострокове стажування

Де: CERN – the European Organization for Nuclear Research

Країна: Швейцарія, Женева

Для кого: full-time student at the undergraduate (post-secondary) level and are at least 18 years of age

Стипендія: monthly allowance of EUR 1439.87 (1,516 Swiss Francs) + full insurance cover valid in the Geneva area for medical expenses

Дедлайн: 1 October 2020

We offer a limited number of places throughout 2020 in our practical training programme, with a duration of 1 to maximum 6 months geared towards your particular field of study.

Як подати заявку та деталі участі за посиланням.


Commonwealth100: онлайн-програма для молодих лідерів
Що: міжнародна онлайн-програма для молодих лідерів Commonwealth100

Фінансування: безкоштовно

Коли: доступні дати 3 July – 21 August 2020; 4 Sept – 23 October 2020; 6 Nov – 26 December 2020.

Для кого: Commonwealth100 is open to young people, aged 18+. You may be at the beginning of your career or in Higher or Further Education.

Опис програми:

Commonwealth100 is a free, online leadership programme from Common Purpose that equips the next generation with 21st century leadership skills. It is the first of our Legacy Programmes to be run online. It introduces the idea of Open Source Leadership, co-created by young leaders, to maximize their impact in both their professional and civic lives.

Using an interactive platform, you will work with a diverse group of young leaders from across the Commonwealth to explore Open Source Leadership  – a new leadership model co-created with over 1,000 young Commonwealth leaders.

This is your opportunity to gain practical skills for the future. What’s more, everyone who completes Commonwealth100 receives the Open Source Leadership Badge: an online badge you can use to set yourself apart, as a 21st Century leader.

Реєстрація тут!


Шановні викладачі, аспіранти

 та студенти економічних спеціальностей!

 Запрошуємо долучитися до групи, яка виїжджає в Прагу на

  ЛІТНЮ АНГЛОМОВНУ ЕКОНОМІЧНУ ШКОЛУ 

в Празькому економічному університеті

 https://www.vse.cz/

 22-29 липня 2019 р.

 Захід відбувається за інформаційного сприяння  Міжнародного науково-освітнього порталу http://galilei.in.ua/

 Безліч інформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном!

 Реєструйтеся на сайті та регулярно отримуйте нові анонси!

 Фахові напрями:  ·         економіка,  ·         маркетинг,   ·         менеджмент,  ·         торгівля та біржова діяльність,  ·         фінанси та оподаткування,  ·         логістика.

 По закінченню учасники літньої школи отримають сертифікати (72 години) про проходження стажування в Празькому економічному університеті за відповідним фаховим напрямом.

 Заняття проводять провідні викладачі університету. 

  Загальна програма

 1 день. 22 липня. Субота. Львів. Нічний переїзд Львів-Прага.

 2 день. 23 липня. Неділя. Прибуття у Прагу. Знайомство з містом. Поселення. Самостійна позааудиторна робота. Ночівля.

 3 день. 24 липня. Понеділок. Сніданок. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота, професійне спілкування. Факультатив (за бажанням) в замок Карлштейн. Ночівля.

 4 день. 25 липня. Вівторок. Сніданок. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота, професійне спілкування. Факультатив (за бажанням) в Кутна Гора. Ночівля.

 5 день. 26 липня. Середа. Сніданок. Самостійна позааудиторна робота. Факультатив (за бажанням) в Дрезден. Ночівля.

 6 день. 27 липня. Четвер. Сніданок. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота, професійне спілкування. Факультатив (за бажанням) в замок Штернберг. Ночівля.

 7 день. 28 липня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. 10.00-14.00 аудиторна робота. 14.00-18.00 самостійна позааудиторна робота. Відвідування Брно. Нічний переїзд у Львів.

 8 день. 29 липня. Субота. Прибуття у Львів.

  В межах аудиторної роботи відбудуться лекції з мікроекономіки, маркетингу, менеджменту, біржової торгівлі, фінансів, оподаткування та логістики.

 УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

 Трансфер та готельне обслуговування забезпечує туристична компанія  Алголь (www.algol.com.ua).

 Вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 340 євро. До вартості входить трансфер за маршрутом Львів-Прага-Брно-Львів та проживання в готелі три зірки, в двомісних номерах зі сніданками (5 ночей).

 Факультативні екскурсії та вхідні білети в замки та музеї до вартості участі в програмі не входять та сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.

 Бронювання місця в трансфері та проживанні здійснюється за умови попередньої сплати частини від загальної вартості туристичних послуг туроператору «Алголь» в гривневому еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у конференції, вартість бронювання не повертається! Остаток суми, еквівалент 240 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг.

 Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».

  Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Празького економічного університету. Учасникам літньої школи запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання трансферу та проживання та укладення відповідного договору з туроператором.

 Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!

 Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів.    

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК 

Всі, хто планує взяти участь у літній школі, повинні надіслати заявку на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 20 травня 2017 р.! 

Тема листа: Літня школа Прага Прізвище та Ім’я учасника 

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми та запрошень консультування надається:

 Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; emailconfgalilei@ukr.net 


ОСВІТНІЙ СЕМІНАР В ШВЕЙЦАРІЇ

«Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group»  18-25 серпня 2019 року,

 http://www.swisseducation.com

 Захід відбувається за інформаційного сприяння  Міжнародного науково-освітнього порталу http://galilei.in.ua/

 Безліч інформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном!

 Реєструйтеся на сайті та регулярно отримуйте нові анонси!

 Тематика семінару

 1.    Swiss Education Group – вища освіта на найкращих традиціях швейцарської гостинності.      2.    Академічні програми найвищої якості, акредитовані університетами Великобританії та США.  3.    Інноваційні методи підготовки. Як досягається ідеальний баланс між практичними та теоретичними знаннями?  4.    Спеціальні програми, заняття по яким розроблені та проводяться в співробітництві з партнерами-лідерами світової індустрії.  5.    Колектив викладачів світового рівня з великим академічним досвідом.  6.    Найвища якість студентського життя. Соціальні та спортивні заходи. Натхнення альпійських пейзажів.  7.    Великі можливості для початку кар’єри та стажування через SEG International Recruitment Forum. Глобальна мережа випускників.  8.    Культурне різноманіття студентської спільноти.  Учасникам семінару надається відповідний сертифікат за участь у семінарі. Участь у семінарі – безкоштовно. Сплачуються лише послуги туроператора «Алголь»(www.algol.com.ua), який забезпечує трансфер та готельне обслуговування.  

  Програма трансферу та готельного обслуговування

 Львів-Зальцбург-замок Нойшванштайн-Цюрих-Люцерн-Берн-Монтрьо-Женева-Мюнхен-Відень-Будапешт-Львів

 1 день. 18 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Зальцбурга.

 2 день. 19 серпня. Субота. Прибуття вранці в Зальцбург. Поселення в готель. Ночівля.

 3 день. 20 серпня. Неділя. Виселення. Сніданок. Відвідування замку Нойшванштайн. Переїзд в  Цюріх. Вільний час в Цюріху. Поселення в готель на шляху до Люцерн. Ночівля.

 4 день. 21 серпня. Понеділок. Сніданок. Прибуття в 10.30 в Cesar Ritz Colleges Люцерна. Семінар. Відпочинок в Люцерн. Переїзд в Берн. Поселення. Ночівля.

 5 день. 22 серпня. Вівторок. Сніданок. Виселення. Переїзд в Монтрьо. Прибуття в 11.00 в HIM (Hotel Institute Montreux). Семінар. Переїзд в Женеву. Огляд міста. Нічний переїзд в Мюнхен.   

 6 день. 23 серпня. Середа. Прибуття в Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення в готель. Ночівля.

 7 день. 24 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення. Прибуття у Відень. Вільний час. Переїзд в Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд у Львів.

 8 день. 25 серпня. П’ятниця.  Прибуття у Львів (біля обіду 13-14.00).

 Вартість послуг туроператора

 Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua). Вартість послуг складає гривневий еквівалент 455 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (4 ночі) у двомісних та тримісних (за бажанням) номерах. Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.

 Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Швейцарії видати візу. Залишок суми, еквівалент 355 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».

 Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.

 Оформлення віз та відряджень учасників семінару відбувається за офіційним запрошенням представника Swiss Education Group.

 Учасникам семінару запрошення на семінар та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.

 Учасники семінару можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.

 Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів. 

 Всі учасники, які планують взяти участь у семінарі, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу:confgalilei@ukr.net до 20 травня 2017 р.!

 Тема листа: Семінар-Швейцарія Прізвище та Ім’я учасника  Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:  -Заявка прізвище (учасника); –  Паспорт прізвище (учасника).  З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми семінару та запрошень консультування надається: confgalilei@ukr.net  Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67  


ОСВІТНІЙ СЕМІНАР В ШВЕЙЦАРІЇ

 «Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group» 18-25 серпня 2017 року,

 http://www.swisseducation.com

 Захід відбувається за інформаційного сприяння Міжнародного науково-освітнього порталу http://galilei.in.ua/

 Безліч інформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном! Тематика семінару

1.    Swiss Education Group – вища освіта на найкращих традиціях швейцарської гостинності.    

2.    Академічні програми найвищої якості, акредитовані університетами Великобританії та США.

3.    Інноваційні методи підготовки. Як досягається ідеальний баланс між практичними та теоретичними знаннями?

4.    Спеціальні програми, заняття по яким розроблені та проводяться в співробітництві з партнерами-лідерами світової індустрії.

5.    Колектив викладачів світового рівня з великим академічним досвідом.

6.    Найвища якість студентського життя. Соціальні та спортивні заходи. Натхнення альпійських пейзажів.

7.    Великі можливості для початку кар’єри та стажування через SEG International Recruitment Forum. Глобальна мережа випускників.

8.    Культурне різноманіття студентської спільноти.

Учасникам семінару надається відповідний сертифікат за участь у семінарі. Участь у семінарі – безкоштовно. Сплачуються лише послуги туроператора «Алголь»(www.algol.com.ua), який забезпечує трансфер та готельне обслуговування.  

 Програма трансферу та готельного обслуговування  Львів-Зальцбург-замок Нойшванштайн-Цюрих-Люцерн-Берн-Монтрьо-Женева-Мюнхен-Відень-Будапешт-Львів

 1 день. 18 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Зальцбурга. 2 день. 19 серпня. Субота. Прибуття вранці в Зальцбург. Поселення в готель. Ночівля. 3 день. 20 серпня. Неділя. Виселення. Сніданок. Відвідування замку Нойшванштайн. Переїзд в  Цюріх. Вільний час в Цюріху. Поселення в готель на шляху до Люцерн. Ночівля. 4 день. 21 серпня. Понеділок. Сніданок. Прибуття в 10.30 в Cesar Ritz Colleges Люцерна. Семінар. Відпочинок в Люцерн. Переїзд в Берн. Поселення. Ночівля. 5 день. 22 серпня. Вівторок. Сніданок. Виселення. Переїзд в Монтрьо. Прибуття в 11.00 в HIM (Hotel Institute Montreux). Семінар. Переїзд в Женеву. Огляд міста. Нічний переїзд в Мюнхен.    6 день. 23 серпня. Середа. Прибуття в Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення в готель. Ночівля. 7 день. 24 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення. Прибуття у Відень. Вільний час. Переїзд в Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд у Львів. 8 день. 25 серпня. П’ятниця.  Прибуття у Львів (біля обіду 13-14.00).

 Вартість послуг туроператора

 Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua). Вартість послуг складає гривневий еквівалент 455 євро, куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (4 ночі) у двомісних та тримісних (за бажанням) номерах. Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції. Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Швейцарії видати візу. Залишок суми, еквівалент 355 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь». Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.  Оформлення віз та відряджень учасників семінару відбувається за офіційним запрошенням представника Swiss Education Group. Учасникам семінару запрошення на семінар та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.  Учасники семінару можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються. Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів.  Всі учасники, які планують взяти участь у семінарі, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу:confgalilei@ukr.net до 20 травня 2017 р.!

Тема листа: Семінар-Швейцарія Прізвище та Ім’я учасника Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме: заявка прізвище (учасника),  паспорт прізвище (учасника).

 З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми семінару та запрошень  консультування надається: confgalilei@ukr.net


Безымянный


Без названияКомпанія “Електропривод” пропонує студентам працевліштування. Вакансії  “Електропривод”:

1. Зовнішньо-економічна діяльність: Менеджер ЗЕД, Інженер-маркетолог.

2. Забезпечення управління: Менеджер по ресурсам, Менеджер по персоналу.

Телефон: 093-130-04-90. E-mail: goelprivod1996@gmail.com

unnamedПРО

 


Стажування в один з провідних найсучасніших університетів Німеччини

Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

csm_ovgu_ift_4_5aa4d6e2ca

Тема стажування: «Організація навчального процесу, інноваційні методи та підходи в навчанні: досвід Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg» 30 квітня – 10 травня 2017 р. Більш детальна інформація  Стажування в Німеччині


УВАГА СТУДЕТАМ, стажування  в Болгарії

буклет1Бази стажувань:   Курортний комплекс Еленіте: (Royal Park Spa Hotel, Atrium Beach and Spa Hotel, Elenite Spa Villas Royal Bay Spa, Royal Castle Design & Spa Hotel, Royal Club Apartments – Elenite, Royal Club Apartments – Elenite). Сонячний берег: Chaika Beach Resort 4 *, Victoria Palace Hotel 4 *, Золоті піски: International Hotel Golden Sands 5 *. Мережа готелів RIU: Hotel Riu Helios Bay, Hotel Riu Pravets Resort, Hotel Riu Helios, Hotel “Dolce Vita”, ClubHotel Riu Helios Paradise. HAVANA 4 *; HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL; Paradise Green Park 3 *. Всі бази знаходяться на чорноморському узбережжі Болгарії. Сезон і період стажування: Літній сезон: 90 днів.

Більш детальна інформація Стажування в Болгарії


Шановні колеги, науковці та практики!  Запрошуємо Вас, ваших студентів та аспірантів до участі у Міжнародній школі «ГЛОБАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ»  Літня школа відбудеться 03 – 16 травня 2017 р. у м. Харків, НТУ «ХПІ»  Детальна інформація, та реєстраційна форма розміщені – у розділі СПЕЦІАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ на WEB-сторінці: http://sidec.kharkiv.ua/?page_id=794 

Print Friendly, PDF & Email