Зустріч було проведено для працівників освітніх закладів на базі Школи публічного управпіння Українського католицького університету (м. Львів). Захід був спрямований на обмін досвідом створення та проведення навчальних програм з управління у сфері охорони здоров’я.

24.09.2021 року професор Козирєва О.В. прийняла участь у робочій зустрічі «Управлінська освіта для менеджерів закладів охорони здоров’я»Організатори заходу: Львівська бізнес школа Українського католицького університету, Школа публічного управління Українського католицького університету за фінансової підтримки Проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”.
Мета заходу: обмін досвідом між закладами освіти, що готують управлінців у сфері охорони здоров’я, створення мережі контактів між освітніми закладами для подальшої співпраці і реалізації спільних проектів.
У фокусі заходу: досвід УКУ у створенні і проведенні навчальних програм з управління в сфері охорони здоров’я, підходи до дизайну навчальних програм, способи залучення фінансування освітніх проектів, методи викладання, що працюють для дорослої аудиторії.

!!1
!!2