2019-2020 н.р.


Колективом викладачів кафедри менеджменту і адміністрування підготовлена і опублікована. під загальною редакцією професора Сумця Олександра Михайловича у першому кварталі 2020 р. монографія «Менеджмент клінічних досліджень (управлінський аспект підготовки здобувачів вищої освіти)». До підготовки монографії були залучені проф. Сумець О.М, проф. Козирєва О.В., проф. Доброва В.Є., а також доценти Зоідзе Д.Р., Коляда Т.А., Миколенко О.П., Озаровська В.А., Страпчук С.І.

У монографії розглянуто коло питань, пов’язаних з обґрунтуванням необхідності підготовки фахівців з менеджменту в сфері клінічних досліджень, охарактеризовано фактори, що мають істотний вплив на формування попиту на вказаних фахівців та описані особливості освітньо-професійної програми «Менеджмент клінічних досліджень».

Монографія розрахована на широке коло фахівців-практиків, керівників закладів охорони здоров’я, контрактних дослідницьких організацій, аналітичних лабораторій та фармацевтичних підприємств, здобувачів вищої освіти третього рівня (доктора філософії), які займаються питаннями формування і удосконалення системи менеджменту сфери клінічних досліджень. Монографія буде корисною також і для здобувачів освіти другого рівня (магістерського), що навчаються за освітньо-професійними програмами «Менеджмент клінічних досліджень», «Клінічні дослідження» та «Управління закладами охорони здоров’я».

2019-2020 н.р.


Вже вчетверте вітаємо наших студентів та викладачів із перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!
Студентка Санжаревська Катерина (4 курс, МО) за науковим напрямом “Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності” посіла почесне ІІІ місце!
2019-2020 н.р.


Вітаємо нашу студентку другого курсу Коваленко Поліну із ІІІ місцем на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямком «Менеджмент організацій»!   Пишаємось!  Бажаємо подальших успіхів!

2019-2020 н.р.


За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (напрям «Управління у сфері економічної конкуренції») наша студентка Кот Ольга (3-й курс, МО) зайняла ІІІ місце! Вітаємо Олю та її наукового керівника професора Сумця О.М. з високими результатами! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

2019-2020 н.р.


Вітаємо студентів факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ Цілюрик Ірину та Лавренюк Єлизавету з перемогою (3 місцем) у XXVII Міжнародній студентській науковій конференції, яка відбулась дистанційно в м. Харкові 11 квітня. Дівчата прекрасно доповідали на секції англійською мовою та висвітлили теми мотивації і тайм-менеджменту. Підготували їх до участі доценти кафедри менеджменту і адміністрування Миколенко Олена Петрівна і Страпчук Світлана Іванівна.

2019-2020 н.р.


За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (спеціальність Публічне управління та адміністрування), наша студентка Чернікова Тетяна (4-й курс, МО) під керівництвом професора Козирєвої О.В. зайняла ІІ місце! Вітаємо! Ви – наша гордість!

2019-2020 н.р.


01.04.2020 р. у дистанційній формі з використанням платформи ZOOM кафедрою менеджменту і адміністрування була проведена відеоконференція серед викладачів стосовно питань використання сучасних інструментів дистанційного навчання. Були розглянуті питання щодо переваг застосування платформ: Zoom, Skype, WhatsApp, Talky, WiziQ, Periscope, Trello. 


12 березня 2020 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування проведено міжвузівський науковий семінар «Нові вимоги до акредитації освітніх програм». Доповідачі: 1. Доброва В.Є. – доктор фармацевтичних наук, професорка кафедри клінічної фармакології і клінічної фармації Національного фармацевтичного університету (м. Харків), доповідь за темою «Менеджмент клінічних досліджень та «клінічні дослідження»: виклики та перспективи»; 2. Шиян Д.В. – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства та менеджменту Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (м. Харків), доповідь за темою «Внутрішня оцінка якості освітніх програм ХНЕУ ім. С. Кузнеця в межах проєкту Ерасмус + EDUQAS»; 3. Миколенко О.П. – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і адміністрування Національного фармацевтичного університету (м. Харків), доповідь за темою «Нові вимоги до акредитації освітніх програм». 4. Сумець О.М. – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри менеджменту і адміністрування Національного фармацевтичного університету (м. Харків), доповідь за темою «Основні фактори що впливають на якість освітніх програм».

У дистанційному режимі прийняли участь в семінарі Козирєва О.В. доктор економічних наук, професорка, завідувачка кафедри менеджменту і  адміністрування Національного фармацевтичного університету, (м. Харків), Новікова М.М. – доктор економічних наук, професорка, завідувачка кафедри менеджменту і адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (м. Харків), лдоповідь за темою «Вимоги щодо підготовки фахівців спеціальності 073 «Менеджмент» та 073 «Менеджмент клінічних досліджень»».

previous arrow
next arrow
Slider


22 лютого 2020 року професор Козирєва О.В. взяла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти клінічних досліджень лікарських засобів в Україні», що відбулася у місті Кропивницькій. 
Під час конференції Олена Вадимівна виступила з доповіддю «Освітньо-правові аспекти підготовки фахівців з клінічних досліджень», прийняла учать у обговоренні актуальних тем конференції, а також виступила з профорієнтаційним питанням – ознайомила присутніх із перевагами освітньої програми Менеджмент клінічних досліджень.

previous arrow
next arrow
Slider

 


11 лютого на нашій кафедрі захистили магістерські роботи студенти, що навчалися за освітньою програмою Менеджмент організацій і адміністрування. Наші випускники з гідністю пройшли цей відповідальний етап. Представлені до захисту роботи – результат декількох років навчання і ми можемо з впевненістю сказати, що пишаємося нашими випускниками. Треба відзначити високий рівень робіт, впевненість та обізнаність магістрантів, кваліфіковане консультування наукових керівників. 
Бажаємо нашим випускникам професійних успіхів та яскравих подій у житті!

previous arrow
next arrow
Slider


11 лютого зав. кафедрою професор Козирєва О.В. приймала участь у засіданні Центральної Методичної Ради НФаУ та виступила з доповіддю “Особливості процедури акредитації освітньо-професійних програм”.

2019-2020 н.р.


З 6 по 8 лютого 2020 року на кафедрі Менеджменту і адміністрування наші студенти із адміністративного менеджменту захищали свої магістерські роботи. Пишаємося їх обізнаністю й впевненістю, глибиною та високим рівнем проведених досліджень. Викладачі кафедри менеджменту і адміністрування можуть бути впевнені, що на своїх посадах наші магістри гідно нестимуть звання випускників Національного фармацевтичного університету.

Бажаємо легкого кар’єрного зростання, та нагадуємо – немає меж для самовдосконалення!

Чекаємо всіх для отримання вищої освіти за іншими освітніми напрямками нашої кафедри! 

previous arrow
next arrow
Slider


23.01.2020 в рамках профорієнтаційної роботи, кафедрою менеджменту та адміністрування проведено зустріч із учнями 11-го класу 162 школи міста Харкова. Проф. Козирєва О.В. провела бесіду щодо перспектив та переваг навчання за напрямком “Менеджмент” у НФаУ, відповіла на питання майбутніх студентів. Доц. Миколенко О.П. зацікавила школярів діловою грою з управління бізнесом. Це дало змогу майбутнім абітурієнтам краще зрозуміти особливості професії.
Задоволені спілкуванням, у гарному настрої викладачі та учні школи домовились зустрітися ще.

2019-2020 н.р.


Сучасний менеджер повинен бути розвиненою особистістю у багатьох напрямках.
Чергове знайомство з історією міста Харкова та Слобожанщини для наших першокурсників відбулось 22 січня 2020 року.
Цього разу вони разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова – один з найбільших музеїв України, провідний культурний центр Слобожанщини.
Сьогодні до уваги відвідувачів представлено декілька експозицій: «Слобожани», «Велич подвигу народного 1939-1945», «Двічі присягу не дають (хроніки подій на Сході)» та інші.
Подорож історією харківщини видалася дуже цікавою та захопливою .
З найкращими емоціями продовжуємо навчальний процес.

previous arrow
next arrow
Slider

 

15-17 січня на кафедрі менеджменту і адміністрування відбувся попередній захист магістерських дипломних робіт. Це один з найвідповідальніших етапів роботи, генеральна репетиція перед захистом.
Залишився один крок до фінішу.

Тепер лише опрацювати зауваження та гідно пройти захист.
Ми в очікуванні нових магістрів зі спеціальності “Менеджмент”!

2019-2020 н.р.

 


Нещодавно в житті нашого колективу відбулося свято – день народження    кафедри менеджменту і адміністрування!!!!!
Нам вже 15 років!
З нагоди ювілею кафедру нагородили цінним дарунком 😊
Щиро вдячні!

2019-2020 н.р.


16 грудня 2019 року на кафедрі менеджменту і адміністрування проведено міжвузівський науковий семінар, присвячений проблематиці створення інноваційних університетів. До участі в семінарі були залучені викладачі кафедри менеджменту і адміністрування НФаУ проф. Козирєва О., проф. Сумець О., доценти Зоїдзе Д., Коляда Т., Глєбова Н., Ковальова В., Озаровська А., Світлична К., завідувач кафедри педагогіки та психології професор Кайдалова Л.Г. З боку дружніх університетів прийняли участь у семінарі проф. Новікова М. (Харківський національний університет міського господарства імені Бекетові О.М,), Догадіна В., Огієнко С., Співакова Н.  (Харківський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом»»).

У дистанційному режимі прийняв участь в семінарі завідувач кафедри управлінських технологій університету економіки і права «КРОК» проф. Алькема В.
За результатами семінару сформульовано ряд пропозицій щодо доцільності дослідження в рамках наукової тематики кафедри менеджменту і адміністрування питання розробки концепції інноваційного університету та підходів до викладання менеджерських дисциплін. Прийнято рішення проводити щорічно наукові семінари за тематикою «Інноваційні університети – досвід навчання» з залученням студентської молоді.
Методичний семінар пройшов на високому організаційному та науковому рівнях. Викладачі, які виступали на семінарі, за результатами доповідей отримали сертифікати учасника.

previous arrow
next arrow
Slider

 


12 грудня 2019 року на кафедрі менеджменту і адміністрування за участю кафедр управління якістю та клінічної лабораторної діагностики було проведено міжкафедральний методичний семінар «Роль статистики в досягненні програмних результатів навчання у підготовці здобувачів вищої освіти НФаУ».
Семінар було присвячено обговоренню актуальних теоретико-методологічних і практичних проблем використання статистики в дослідженні програмних результатів навчання та визначенню можливих шляхів їх вирішення.
Методичний семінар пройшов на високому організаційному та науковому рівнях. Викладачі, які виступали на семінарі, за результатами доповідей отримали сертифікати учасника.

previous arrow
next arrow
Slider

12.12.2019 у Національному фармацевтичному університеті відбулися загальні збори Ради молодих вчених та студентського наукового товариства. Кафедру менеджменту і адміністрування на зборах представляли відповідальний за науку проф. Сумець О.М. і відповідальний за роботу студентського наукового товариства доц. Страпчук С.І., а також представник молодих вчених кафедри доц. Миколенко О.П. і студенти третього курсу Саблук В. і Мєткий В.

2019-2020 н.р.2019-2020 н.р.


10.12.2019 р. на кафедрі відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти ОПП “Менеджмент організацій і адміністрування”.

2019-2020 н.р.


14 листопада відбулося інтелектуально-творче змагання «Битва факультетів НФаУ». Учасники команди ФАКУЛЬТЕТУ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ показали себе найкреативнішою командою НФаУ. Так тримати!!!!

previous arrow
next arrow
Slider

14.11.2019 р. зав. кафедрою професор Козирєва О.В. прийняла участь у засіданні наради-семінару з якості НФаУ. Учасникам семінару було презентовано оновлену науково-дослідну діяльність університету, її профіль, особливості та інноваційні підходи.

previous arrow
next arrow
Slider


Команда “Дівчата з НФаУ”  увійшла до десятки переможців другого етапу  гри (економічний симулятор) “Життєвий капітал”.  Наші менеджери отримали цінний досвід і навички використання сучасних фінансових інструментів.

2019-2020 н.р.


10.11.2019 р. триває другий етап Відкритого регіонального турніру  KharkivFinCup-2019. Команда “Дівчата з НФаУ” успішно демонструє свою обізнаність у фінансовій грамотності!


2019-2020 н.р.

Команди студентів-менеджерів та економістів прийняли участь у першому етапі турніру KharkivFinCup-2019 “ФІнансова грамотність”. (Сайт “E-learning для банкірів”)
Бажаємо перемоги!

2019-2020 н.р.


04 листопада 2019 р.  на кафедрі менеджменту і адміністрування святкувався День менеджера. Найбільш активними учасниками заходу були студенти, які візуалізували та розповіли, що таке “Інноваційний університет” та хто такий “Сучасний менеджер”. І якщо 4й курс виявився більш досвідченим у питаннях сучасного менеджменту, то 1й курс креативно підійшов до зображення інноваційного сучасного університету.
Не менш цікавими виявились підготовлені студентами відеоролики на тему: “Інтерв’ю з відомими топ-менеджерами”. І на завершення команди позмагались у знанні історії управління. В конкурсі перемогли студенти 3-го і 1-го курсу та викладачі.

previous arrow
next arrow
Slider

Першого листопада 2019 року у м. Києві відбулися загальні збори Галузевих експертних рад Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти. На цих зборах представником від кафедри менеджменту і адміністрування був Сумець Олександр Михайлович. Цікавою інформацією, що була подана на зборах стало питання «Функціональні засади роботи галузевих експертних рад».
Цього ж дня професор Сумець О.М. прийняв участь у першому засіданні галузевої експертної ради № 27 «Транспорт».

previous arrow
next arrow
Slider

01 листопада 2019 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування НФаУ відбулась VІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку», в якій взяли участь понад 100 представників провідних ЗВО та науково-дослідних інститутів України, представників практичного менеджменту з України (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Мелітополь, Одеса, Вінниця, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Суми, Рівне, Полтава), та країн ближнього зарубіжжя (Республіка Білорусь – Новополоцьк, Гомель, Мінськ, Польща – Катовице).

previous arrow
next arrow
Slider

24.10.2019 р. в Києві відбулася науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування на сучасному етапі державотворення». Зав. каф. професор Козирєва О.В. виступила з доповіддю та прийняла активну участь у обговоренні актуальних питань у межах дискусійної платформи «Публічне управління для забезпечення сталого розвитку України».

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Зав. кафедрою професор Козирєва О.В. прийняла участь в якості члена програмного комітету  у VI Міжнародній науково-практичній конференції «СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ» (конференція SMTESM 2019 (Web of Science)), яка відбулася 4 жовтня на базі кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці та кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету.
previous arrow
next arrow
Slider


26 та 27 вересня 2019 р. зав. каф. професор Козирєва О.В. та доц. кафедри Страпчук С.І. прийняли участь у тренінгу  для експертів з акредитації освітніх програм, ініціатор тренінгу –  Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти, метою якого є підготовка висококваліфікованих експертів із забезпечення незалежної ефективної оцінки з урахуванням інтересів ЗВО та їх стейкхолдерів. Одним із тренерів даного заходу виступала доц. кафедри Миколенко Олена Петрівна.

previous arrow
next arrow
Slider


Print Friendly, PDF & Email