2 листопада 2020 р. відбулася ІХ науково-практична конференція «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»

2 листопада 2020 р. на кафедрі менеджменту та публічного адміністрування НФаУ відбулася ІХ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку». Цього року, у зв’язку із карантинними заходами, конференція відбулася  дистанційно з використанням платформи ZOOM.

В конференції прийняли участь понад 250 учасників з різних міст України, та країн ближчого зарубіжжя – Республіки Білорусь та Словаччини.
Учасники представили понад 20 навчальних закладів серед яких – Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Івано-Франківський національний медичний університет, Білоруський національний технічний університет, Черкаський державний технологічний університет, Буковинський державний медичний університет, Дніпровський державний технічний університет та ін.

2 листопада 2020 р.  відбулася ІХ науково-практична конференція «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»