19.10.2020 року на кафедрі відбувся науковий міжвузівський семінар «Трансформація навчального процесу в умовах пандемії»

19.10.2020 року на кафедрі відбувся науковий міжвузівський семінар «Трансформація навчального процесу в умовах пандемії».  Програма семінару.

Доповідали на гостру та актуальну тему щодо трансформації навчального процесу в умовах пандемії професори, доценти та викладачі Національного фармацевтичного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Харківської медичної академії післядипломної освіти. Розпочала семінар проф. Козирєва О.В. та ознайомила учасників із досвідом використання сучасних інструментів освіти на кафедрі менеджменту та публічного адміністрування. Проф. Новікова М.М. доповідала стосовно досвіду захисту кваліфікаційних робіт у дистанційному режимі. Про розвиток української освіти в рамках входження до європейського освітнього простору розповідала проф. Гавкалова Н.Л.

Цікавими та корисними з точки зору перейняття педагогічного досвіду були всі доповіді та виступи.
В процесі обговорення результатів семінару учасники дійшли висновку, що дистанційні технології та інноваційні інструменти навчання в будь-якому разі будуть інтегруватися в навчальний процес та поступово видозмінювати його.
Тому актуальним для педагогічних працівників залишається постійне підвищення кваліфікації, набуття нових навичок, знань та компетенцій.

Навчаємо студентів та навчаємося самі – резюмували учасники семінару!

previous arrow
next arrow
Slider
Print Friendly, PDF & Email