03.11.2020 р. відбулася лекція-дискус «Академічна доброчесність: світові практики та український досвід»

03.11.2020 р. Виховна бесіда зі студентами 2 та 4 курсу: «Академічна доброчесність: світові практики та український досвід» доц. Глєбова Н.В., доц. Ковальова В.І.
Студентам було доведено до відома доповідь проректора з інноваційної та наукової-дослідної роботи проф. Владимирової І. М. щодо вимог академічної доброчесності здобувачів НФаУ, згідно вимог Закону «Про освіту», Етичного кодексу ученого України (2009), Бухарестської декларації з етичних цінностей та принципів вищої освіти в Європейському регіоні (2004), Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні (SAIUP), Національного агентства забезпечення якості освіти (НАЗЯВО).