2019-2020 н.р.

12 грудня 2019 року на кафедрі менеджменту і адміністрування за участю кафедр управління якістю та клінічної лабораторної діагностики було проведено міжкафедральний методичний семінар «Роль статистики в досягненні програмних результатів навчання у підготовці здобувачів вищої освіти НФаУ».
Семінар було присвячено обговоренню актуальних теоретико-методологічних і практичних проблем використання статистики в дослідженні програмних результатів навчання та визначенню можливих шляхів їх вирішення.
Методичний семінар пройшов на високому організаційному та науковому рівнях. Викладачі, які виступали на семінарі, за результатами доповідей отримали сертифікати учасника.

previous arrow
next arrow

Slider

12.12.2019 у Національному фармацевтичному університеті відбулися загальні збори Ради молодих вчених та студентського наукового товариства. Кафедру менеджменту і адміністрування на зборах представляли відповідальний за науку проф. Сумець О.М. і відповідальний за роботу студентського наукового товариства доц. Страпчук С.І., а також представник молодих вчених кафедри доц. Миколенко О.П. і студенти третього курсу Саблук В. і Мєткий В.


10.12.2019 р. на кафедрі відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти ОПП “Менеджмент організацій і адміністрування”.


14 листопада відбулося інтелектуально-творче змагання «Битва факультетів НФаУ». Учасники команди ФАКУЛЬТЕТУ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ показали себе найкреативнішою командою НФаУ. Так тримати!!!!

previous arrow
next arrow

Slider

14.11.2019 р. зав. кафедрою професор Козирєва О.В. прийняла участь у засіданні наради-семінару з якості НФаУ. Учасникам семінару було презентовано оновлену науково-дослідну діяльність університету, її профіль, особливості та інноваційні підходи.

previous arrow
next arrow

Slider


Команда “Дівчата з НФаУ”  увійшла до десятки переможців другого етапу  гри (економічний симулятор) “Життєвий капітал”.  Наші менеджери отримали цінний досвід і навички використання сучасних фінансових інструментів.


10.11.2019 р. триває другий етап Відкритого регіонального турніру  KharkivFinCup-2019. Команда “Дівчата з НФаУ” успішно демонструє свою обізнаність у фінансовій грамотності!


Команди студентів-менеджерів та економістів прийняли участь у першому етапі турніру KharkivFinCup-2019 “ФІнансова грамотність”. (Сайт “E-learning для банкірів”)
Бажаємо перемоги!


04 листопада 2019 р.  на кафедрі менеджменту і адміністрування святкувався День менеджера. Найбільш активними учасниками заходу були студенти, які візуалізували та розповіли, що таке “Інноваційний університет” та хто такий “Сучасний менеджер”. І якщо 4й курс виявився більш досвідченим у питаннях сучасного менеджменту, то 1й курс креативно підійшов до зображення інноваційного сучасного університету.
Не менш цікавими виявились підготовлені студентами відеоролики на тему: “Інтерв’ю з відомими топ-менеджерами”. І на завершення команди позмагались у знанні історії управління. В конкурсі перемогли студенти 3-го і 1-го курсу та викладачі.

previous arrow
next arrow

Slider

Першого листопада 2019 року у м. Києві відбулися загальні збори Галузевих експертних рад Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти. На цих зборах представником від кафедри менеджменту і адміністрування був Сумець Олександр Михайлович. Цікавою інформацією, що була подана на зборах стало питання «Функціональні засади роботи галузевих експертних рад».
Цього ж дня професор Сумець О.М. прийняв участь у першому засіданні галузевої експертної ради № 27 «Транспорт».

previous arrow
next arrow

Slider

01 листопада 2019 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування НФаУ відбулась VІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку», в якій взяли участь понад 100 представників провідних ЗВО та науково-дослідних інститутів України, представників практичного менеджменту з України (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Мелітополь, Одеса, Вінниця, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Суми, Рівне, Полтава), та країн ближнього зарубіжжя (Республіка Білорусь – Новополоцьк, Гомель, Мінськ, Польща – Катовице).

previous arrow
next arrow

Slider

24.10.2019 р. в Києві відбулася науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування на сучасному етапі державотворення». Зав. каф. професор Козирєва О.В. виступила з доповіддю та прийняла активну участь у обговоренні актуальних питань у межах дискусійної платформи «Публічне управління для забезпечення сталого розвитку України».

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Зав. кафедрою професор Козирєва О.В. прийняла участь в якості члена програмного комітету  у VI Міжнародній науково-практичній конференції «СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ» (конференція SMTESM 2019 (Web of Science)), яка відбулася 4 жовтня на базі кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці та кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету.

previous arrow
next arrow

Slider


26 та 27 вересня 2019 р. зав. каф. професор Козирєва О.В. та доц. кафедри Страпчук С.І. прийняли участь у тренінгу  для експертів з акредитації освітніх програм, ініціатор тренінгу –  Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти, метою якого є підготовка висококваліфікованих експертів із забезпечення незалежної ефективної оцінки з урахуванням інтересів ЗВО та їх стейкхолдерів. Одним із тренерів даного заходу виступала доц. кафедри Миколенко Олена Петрівна.

previous arrow
next arrow

Slider


Print Friendly