Міжнародне співробітництво

 

2019-2020 навчальний рік

Кафедра спільно з грецьким державним агентством (National Agency: EL01 Greek State Scholarship’s Foundation) подала грантову заявку Action: Higher education student and staff mobility between Programme and Partner Countries (KA107), кредитна мобільність. Координатор – Страпчук С.І.

Співробітництво з німецьким університетом University of Education та Південно-Вестфальським університетом прикладних наук (Німеччина). В травні 2019 року доц. кафедри Миколенко О.П. пройшла стажування та прийняла участь у семінарі «Empirical Research Design in Economics». 

В червні 2019 року Миколенко О.П. прийняла участь у Міжнародній конференції «Financial Systems», Факультет Економіки та адміністрування, Masaryk University (Чехія), уклали договір про співробітництво

 

Програма академічної мобільності Еразмус+ 2020-2021р.
(напрям KA107 “International Credit Mobility”)
Університет Західної Аттики, Греція, Афіни
Факультет бізнесу, економіки та соціальних наук

Areadne | Erasmus+ KA1 coursesОсновна ціль – мобільність працівників і студентів факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ з метою підвищення кваліфікації, навчання, читання лекцій, вивчення зарубіжного досвіду кращих освітніх практик.

Програма відкриває можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної кредитної мобільності. Студенти-учасники кредитної мобільності Еразмус+ обов’язково повертаються в Україну і отримують диплом українського закладу вищої освіти, а у Додатку до диплома будуть вказані курси, які вони вивчали у Європі.

Учасником міжнародної кредитної мобільності можуть бути студенти бакалаврського (окрім 1-го курсу), магістерського рівня, PhD студенти (для навчання, практики), науково-педагогічний персонал, адміністративні працівники (для викладання, підвищення кваліфікації, стажування).

Попередньо на навчальний рік відповідно до Міжінституційної угоди передбачено:

1) мобільність студентів з метою навчання:

         з України в Грецію – 2 періоди по 4 місяці;

         з Греції в Україну – 2 періоди по 4 місяці;

2) мобільність студентів з метою стажування:

         з України в Грецію – 2 періоди по 6 місяців;

         з Греції в Україну – 2 періоди по 6 місяців;

3) мобільність працівників з метою викладання:

         з України в Грецію – 3 періоди по 5 днів;

         з Греції в Україну – 6 періодів по 5 днів;

4) мобільність працівників з метою участі у тренінгах:

         з України в Грецію – 2 періоди по 5 днів;

         з Греції в Україну – 2 періодів по 5 днів.

Квоти для реальної мобільності встановлюються університетом-партнером та будуть оголошені на наступний навчальний додатково.

Для студентів мінімальний рекомендований рівень володіння англійською мовою – В1; для НПП – В2.

У випадку запиту зі сторони університету-партнера щодо організації навчання студентів в НФаУ факультетом готується перелік факультативних дисциплін (модулів) англійською мовою, що узгоджується з університетом-партнером та може бути запропонований іноземним студентам.

Також окрім навчання, у разі необхідності факультет фармацевтичних технологій та менеджменту забезпечує базу для проходження стажування (практики) грецькими студентами протягом 6-ти місяців.

 


3.02.2017 р. провідним консультантом з оподаткування словацької консалтингової компанії Шаровською О.В. було проведено скайп-лекцію на тему: “Специфіка бізнесу у Словатчині” для студентів освітніх програм Менеджмент, Адміністративний менеджменнт, Логістика.

20170203_125110 20170203_130942


21.10.15 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування відбулась відкрита лекція та майстер-клас провідного викладача, професора, доктора економічних наук Массачусетського технологічного інституту, члена асоціацій вчених штату Масачусетс (м. Бостон, США) Бабіча Валерія Петровича на тему: «Эволюционно-историческая парадигма ХХІ века» для студентів 1-5 курсів спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування».

IMG_3634 IMG_3650 IMG_3648 IMG_3642 IMG_3640 IMG_3639


30.09.15 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування відбулась міжнародна відео-лекція з використанням Skype-технологій провідного викладача, професора, доктора економічних наук Массачусетського технологічного інституту, члена асоціацій вчених штату Масачусетс (м. Бостон, США) Бабіча Валерія Петровича на тему: «Онтологія на сучасному етапі» для студентів 1-5 курсів спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування».

20150930_144240 20150930_144331  


2-4 жовтня 2014 року доцент кафедри менеджменту і адміністрування Чухно І. А. взяла участь в Конгресі ініціатив Східної Європи (м. Люблін, Польща), що проводиться в рамках діяльності аналітичного Центру східних компетенцій Регіонального бюро Програми розвитку ООН. Метою Конгресу є спонукання до ефективного і тривалого транснаціонального співробітництва, зміцнення співпраці з метою розвитку, інтеграції спільнот, активізація діалогу між органами місцевої та регіональної влади. В Конгресі приймали участь більше 700 учасників з 17 країн світу (Східного партнерства, Європейського Союзу).[spacer]

    2-4-2 2-4-3     


4-9-04-9 травня 2014 року відбувся візит представників кафедри менеджменту і адміністрування (у складі: доцент Чухно І.А., студентка 3 курсу Бакланова Р.І., студентка 2 курсу Канж Б.М.) до Університету адміністрації та підприємництва (м. Люблін, Польща)

Поїздка відбулася з метою участі в International Marketing Week @ University College of Enterprise and Administration “Building Territorial Brand”. Учасники представляли такі країни як Бельгія, Польща та Україна. В ході візиту були проведені зустрічі з науковцями University College of Enterprise and Administration (WSPA) та практиками, що займаються розробкою та просуванням бренду м. Любліна, зокрема з начальником департаменту стратегії і інвестиційного розвитку мерії м. Любліна, представниками команди розробників бренду міста.

Робоча мова International Marketing Week – англійська.

 У ході візиту досягнуто домовленість про укладення договору про співпрацю між WSPA та НФаУ.    [spacer]

  4-9-1  4-9-5 4-9-4  4-9-3  

Print Friendly, PDF & Email