заходи 2019-2020

01 листопада 2019 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування НФаУ відбулась VІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку», в якій взяли участь понад 100 представників провідних ЗВО та науково-дослідних інститутів України, представників практичного менеджменту з України (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Мелітополь, Одеса, Вінниця, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Суми, Рівне, Полтава), та країн ближнього зарубіжжя (Республіка Білорусь – Новополоцьк, Гомель, Мінськ, Польща – Катовице).

previous arrow
next arrow

Slider

Першого листопада 2019 року у м. Києві відбулися загальні збори Галузевих експертних рад Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти. На цих зборах представником від кафедри менеджменту і адміністрування був Сумець Олександр Михайлович. Цікавою інформацією, що була подана на зборах стало питання «Функціональні засади роботи галузевих експертних рад».
Цього ж дня професор Сумець О.М. прийняв участь у першому засіданні галузевої експертної ради № 27 «Транспорт».

previous arrow
next arrow

Slider


24.10.2019 р. в Києві відбулася науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування на сучасному етапі державотворення». Зав. каф. професор Козирєва О.В. виступила з доповіддю та прийняла активну участь у обговоренні актуальних питань у межах дискусійної платформи «Публічне управління для забезпечення сталого розвитку України».

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Якість понад усе! Зав. каф. професор Козирєва О.В. разом із менеджерами-магістрами прийняли участь у науково-практичному семінарі “Актуальні питання сучасної стандартизації та метрологічного забезпечення”, який проводився 10.10.2019 р. на кафедрі управління якістю НФаУ.

previous arrow
next arrow

Slider
Print Friendly