Виховна робота 2019-2020

В рамках виховних заходів  на кафедрі відбулось святкування чергової річниці прийняття Загальної декларації прав людини.
  Цього разу свої доповіді презентували здобувачі вищої освіти 2 курсу Цирюлик Ірина  «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та Коваленко Полина « Суфражизм або жіноче виборче право».

previous arrow
next arrow

Slider

В рамках виховних заходів  04.12.2019 року для здобувачів вищої освіти, що навчаються на 2 курсі за спеціальністю менеджмент було проведено тренінг «Права та обов’язки студента».


21 листопада 2019 року здобувачі вищої освіти 1, 2 та 3 курсів та викладачі кафедри доц. Світлична К.С. та доц. Коляда Т.А. відвідали лекцію — презентацію, проведену кандидатом психологічних наук, доцентом, практикуючим психологом Плякою Л.В. Лекція «Моя професія – моє майбутнє» присвячена професії менеджер.

previous arrow
next arrow

Slider

Гарною традицією стало святкування Дня менеджера на кафедрі менеджменту і адміністрування.
  Найбільш активними учасниками заходу були студенти, які візуалізували та розповіли, що таке «Інноваційний університет» та хто такий «Сучасний менеджер». І якщо 4й курс виявився більш досвідченим у питаннях сучасного менеджменту, то 1й курс креативно підійшов до зображення інноваційного сучасного університету.
  Не менш цікавими виявились підготовлені студентами відеоролики на тему: «Інтерв’ю з відомими топ-менеджерами».
І на завершення команди позмагались у знанні історії управління. В конкурсі перемогли студенти 3-го і 1-го курсу та викладачі.

previous arrow
next arrow

Slider

31 жовтня 2019 року було проведено  два виховних заходи, присвячені підвищенню рівня загальної та правої культури студентів.
Відбулися збори студентів 1 курсу за участі куратора к.ю.н., доцента Коляди Т.А., де обговорювалась Пам’ятка про запобігання вчиненню адміністративних правопорушень студентами.
Також, було проведено публічний перегляд  фільму  «Права людини понад усе», за результатами якого відбулась жвава дискусія.

previous arrow
next arrow

Slider

16 жовтня 2019 року у НФаУ відбулась студентська конференція, присвячена виборам до органів студентського самоврядування. Студенти-менеджери відповідально поставились до цього заходу та висловили громадянську позицію.

previous arrow
next arrow

Slider

10 жовтня 2019 року студенти 1 курсу прийняли участь в організованому НФаУ заході. Відбулась лекція за участю лікаря — фтизіатра студентської лікарні № 20 на тему « Профілактика інфекційних і паразитарних захворювань».

previous arrow
next arrow

Slider

Зав. каф. професор Козирєва О.В. разом із менеджерами-магістрами прийняли участь у науково-практичному семінарі “Актуальні питання сучасної стандартизації та метрологічного забезпечення”, який проводився 10.10.2019 р. на кафедрі управління якістю НФаУ.

previous arrow
next arrow

Slider

Повернення до минулого! Здобувачі вищої освіти 1 курсу разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали єдиний в м. Харкові аптеку-музей, яка існує більше ста років (з 1877 року).

previous arrow
next arrow

Slider

7 жовтня 2019 року доцент
Коляда Т.А. — куратор 1
курсу відвідала студентів,
які мешкають у гуртожитку.
Проведена бесіда щодо
дотримання правил внутрішнього
розпорядку в студентських гуртожитках.

5 жовтня 2019 року відбулось свято Футболу – матч між командами Металіст 1925 (Харків) та МФК Миколаїв (Миколаїв). Наші першокурсниці-менеджери найвідданіші вболівальниці команди Металіст 1925.

previous arrow
next arrow

Slider

В рамках виховних заходів 25 вересня 2019 року відбулось знайомство менеджерів–першокурсніків з історією НФаУ. Разом із куратором Колядою Т.А. студенти відвідали Музей історії НФаУ.

previous arrow
next arrow

Slider

19 вересня 2019 року в рамках виховних заходів здобувачі вищої освіти 1 курсу разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали музей при кафедрі українознавства та латинської мови.

previous arrow
next arrow

Slider

09.09.2019 рок викладачі кафедри Менеджменту і адміністрування разом із колегами та здобувачами вищої освіти 1, 2, 3 та 4 курсів разом вболівали за футбольну команду «Металіст 1925» під час матчу «Металіст – Минай».

previous arrow
next arrow

Slider

10.09.2019 року доц. Коляда Т.А. організувала для здобувачів вищої освіти 2 та 3 курсів перегляд та обговорення фільму «Розумник Вілл Хантінг». Це мотиваційна історія про те, як важливо боротися зі внутрішніми страхами і комплексами для того щоб змінитися, і наскільки при цьому важливо не знехтувати своїми талантами та унікальними здібностями.
Print Friendly