Виховна робота 2019-2020

Зав. каф. професор Козирєва О.В. разом із менеджерами-магістрами прийняли участь у науково-практичному семінарі “Актуальні питання сучасної стандартизації та метрологічного забезпечення”, який проводився 10.10.2019 р. на кафедрі управління якістю НФаУ.

previous arrow
next arrow

Slider

Повернення до минулого! Здобувачі вищої освіти 1 курсу разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали єдиний в м. Харкові аптеку-музей, яка існує більше ста років (з 1877 року).

previous arrow
next arrow

Slider

7 жовтня 2019 року доцент
Коляда Т.А. – куратор 1
курсу відвідала студентів,
які мешкають у гуртожитку.
Проведена бесіда щодо
дотримання правил внутрішнього
розпорядку в студентських гуртожитках.

5 жовтня 2019 року відбулось свято Футболу – матч між командами Металіст 1925 (Харків) та МФК Миколаїв (Миколаїв). Наші першокурсниці-менеджери найвідданіші вболівальниці команди Металіст 1925.

previous arrow
next arrow

Slider

В рамках виховних заходів 25 вересня 2019 року відбулось знайомство менеджерів–першокурсніків з історією НФаУ. Разом із куратором Колядою Т.А. студенти відвідали Музей історії НФаУ.

previous arrow
next arrow

Slider

19 вересня 2019 року в рамках виховних заходів здобувачі вищої освіти 1 курсу разом із куратором доц. Колядою Т.А. відвідали музей при кафедрі українознавства та латинської мови.

previous arrow
next arrow

Slider

09.09.2019 рок викладачі кафедри Менеджменту і адміністрування разом із колегами та здобувачами вищої освіти 1, 2, 3 та 4 курсів разом вболівали за футбольну команду «Металіст 1925» під час матчу «Металіст – Минай».

previous arrow
next arrow

Slider

10.09.2019 року доц. Коляда Т.А. організувала для здобувачів вищої освіти 2 та 3 курсів перегляд та обговорення фільму «Розумник Вілл Хантінг». Це мотиваційна історія про те, як важливо боротися зі внутрішніми страхами і комплексами для того щоб змінитися, і наскільки при цьому важливо не знехтувати своїми талантами та унікальними здібностями.
Print Friendly